hayvanat bahçesi macerası

Gelenekten Geleceğe Kompozisyon ve Resim Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 15 Nisan 2019

Yarışma başvurusu bitti!

Gelenekten Geleceğe Kompozisyon ve Resim Yarışması

Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliği 2019 yılı lokomotif projesi olarak başlattığı “Gelenekten Geleceğe” projesi kapsamında Milli Eğitim Müdürlüğü aracılığı ile “Geleneklerimiz ”temasıyla ortaokul düzeyinde resim; “Neden geleneklerimize önem vermeliyiz” temasıyla da lise düzeyinde kompozisyon yarışması düzenliyor.

Malatya Kent Konseyi’nden yapılan açıklamaya göre, Kültürel mirasımız olan geleneklerimizi koruyarak kentimizin sosyal kültürel değerlerini kuşaktan kuşağa aktarmak, unutulmuş değerlerimizi tekrardan hatırlatmak ve özellikle genç nesil tarafından konu ile ilgili bir bilinç oluşturmak amacıyla “Gelenekten Geleceğe” projesi kapsamında “Resim ve Kompozisyon Yarışması” düzenleneceği belirtildi.

Başvuruların 15 Nisan Pazartesi tarihine kadar Malatya Kent Konseyi Genel Sekreterliğine şahsen yapılacağı belirtilirken, jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirme sonucunda dereceye giren eserlerin altın ile ödüllendirileceği paylaşıldı.

Ödüller

Resim Yarışması İçin Kompozisyon Yarışması İçin

Birinciye: Yarım Altın Birinciye: Tam Altın İkinciye: Çeyrek Altın İkinciye: Yarım Altın Üçüncüye: Gram altın Üçüncüye: Çeyrek altın Mansiyon: Resim defteri ve boya takımı Mansiyon: Dolma Kalem ve Ajanda

Detaylar ve başvuru için


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası