hayvanat bahçesi macerası

10. Girişimcilik İş Fikri Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 18 Ekim 2022

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: 95 Gram Altın'dır.

✍️ Yarışmanın konusu: İklim Değişikliği ve Sürdürülebilir Çevre

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Websitesi

❗ Yarışmadaki kısıtlar: 18-30 yaş arasında olan üniversite öğrencileri veya üniversite mezuniyeti üzerinden 2 yıl geçmemiş 18-30 yaş arası kişiler katılabilir.

🏢 Düzenleyen: ANSİAD

Yarışma başvurusu bitti!

10. Girişimcilik İş Fikri Yarışması

10. Girişimcilik İş Fikri Yarışması

ANSİAD 10. Girişimcilik İş Fikri Yarışması düzenliyor.

Katılım Koşulları:

  • Programa başvurular yalnızca programın resmi internet sitesinde yer alan başvuru formu aracılığı ile kabul edilir. Başka kanallardan yapıldığı iddia edilen başvurular kabul edilmez. Yarışma başvurusu için http://bidusunsenbulursun.com/ adresindeki on-line “Başvuru Formu” ile kayıt olunur.
  • İnternet sitesinde yer alan başvuru formu ve işbu şartname ile talep edilen sair belgeler Türkçe olarak hazırlanır. Başka dilde hazırlanan evrak, ANSİAD tarafından kabul edilmez.
  • Program başvuruları bu dönem 18 Ekim 2022 saat 23.59’a kadar açık olacaktır. Tüm takımlar, son başvuru tarihine kadar başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak ANSİAD’a iletmekle yükümlüdür. Aksi takdirde başvuru tamamlanmamış sayılır. Eksik ve hatalı doldurulan ya da geç gönderilen başvuru formlarına ilişkin ANSİAD herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
  • Programda bireysel olarak başvuru kaydı oluşturulabilir. Ancak başvurunun geçerli sayılması için son başvuru tarihine kadar en az 2 (iki) en fazla 5 (beş) kişiden oluşan bir takım kurulmuş ve formun ilgili bölümlerinin eksiksiz doldurulmuş olması gerekmektedir. Program süresince takımların üye sayısının 2 (iki) kişinin altına düşmemesi esastır.
  • Programa sadece başvurunun yapıldığı gün 18-30 yaş arasında olan üniversite öğrencileri veya üniversite mezuniyeti üzerinden 2 yıl geçmemiş 18-30 yaş arası kişiler başvurabilir.
  • Geçmiş yıllardaki ANSİAD iş fikri yarışmalarında ödül almış projeler kabul edilmeyecektir.
  • Başvuruda bulunan her bir Takım Üyesi’nin, başvuru sırasında Batı Akdeniz Bölgesi’ndeki Ansiad ile iş birliği protokolü olan paydaş üniversitenin ön lisans, lisans veya lisansüstü (yüksek lisans, doktora) programına kayıtlı olması, bir başka deyişle öğrenci statüsüne sahip olması veya mezuniyet tarihinin üzerinden başvuru yaptığı gün itibari ile 2 yıl geçmemiş yeni mezun olması şarttır. Değerlendirme sonrası “Yarışma Katılımcısı” olmaya hak kazanan takımlarda yer alan her bir Takım Üyesi, öğrenci statüsünü veya mezuniyetini ispat eden belgeyi ANSİAD’a iletmek zorundadır. Öğrenci belgelerini ANSİAD’a belirtilen süre içerisinde iletmeyenler, yarışmaya katılma hakkını kaybedecektir.
  • Program kuralları gereği her bir Takım veya Takım Üyesi yarışmaya sadece 1 (bir) iş fikri ile başvurabilir. Aksi bir uygulama tespit edildiği durumda, yarışmanın hangi aşamasında olursa olsun, yarışma katılımcısı olma hakkı düşecektir.

10. Girişimcilik İş Fikri Yarışması Ödülleri

  • Final Jürisi tarafından seçilen ve ödül almaya hak kazanan 6 Takıma (2 kategori 3’er takım) toplamda 95 gram altın finansman ve desteği sağlanacaktır.

Başvuru Formu


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası