hayvanat bahçesi macerası

İzmaritsiz Ayvalık Karikatür Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 21 Ağustos 2022

✍️ Yarışmanın konusu: İzmaritsiz Ayvalık

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: İsteyen herkes katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Ayvalık Belediyesi

Yarışma başvurusu bitti!

İzmaritsiz Ayvalık Karikatür Yarışması

İzmaritsiz Ayvalık Karikatür Yarışması

Ayvalık Belediyesi İzmaritsiz Ayvalık Karikatür Yarışması düzenliyor.

Katılım Koşulları:

  • Gönderilecek karikatürler yayımlanmış olabilir, ancak bir başka yarışmadan ödül almamış olması gerekir.
  • Yarışmaya gönderilecek karikatürlerde çizim tekniği serbesttir. Elektronik ortamda gönderilecek karikatürler “en az 300 dpi çözünürlükte“ olmalıdır.
  • Her yarışmacı en fazla 3 (üç) karikatür ile katılabilir. Yarışma karikatürleri (ödül alsın veya almasın) iade edilmez ve her türlü kullanım hakkı eser sahibinin yanı sıra Ayvalık Belediyesi’ne de aittir.
  • Yarışmacılar, karikatürlerinin yanında ad-soyadlarıyla iletişim bilgilerini içeren EK1 ve EK2 Belgelerini okunaklı olarak yazmalıdır.
  • Karikatürler en son 21/08/2022 Pazar günü 17.30’a kadar izmaritsizayvalik@gmail.com adresine e-posta ile ulaşmış olmalıdır.
  • Karikatür yarışması Ayvalık Belediyesi ve TEMA Vakfı Ayvalık ilçe sorumluluğunun ilan edeceği tarih ve mekanda yapılacaktır.
  • Katılan karikatürler numaralandırılarak sergilenecek ve sonuçlar sergiyi izlemeye gelenlerin oy sandığına gün boyu kullandıkları oylar ile belirlenecektir. Karikatür sanatçısı Sönmez Yanardağ’ın koordinatörlüğünde Ayvalık Belediye Temsilcisi ve TEMA Ayvalık Temsilcisi’nden oluşan komisyonun denetiminde, saat 17.05’ten itibaren sayılacak ve en fazla oyu alan dokuz ulusal karikatür Ayvalık’ın yerel ürünlerinden oluşan hediye paketi ile ödüllendirilecektir. Ödüller, bir hafta içerisinde kazanan sanatçıların adreslerine kargoyla gönderilecektir.
  • Ayvalık Belediyesi seçilen eserleri çevre etkinliklerinde sergileyecek, sosyal medyada, belediyeye ait kültür sanat ve turizm dergisinde eser sahiplerinin isimleri ile birlikte yayınlayacaktır.

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası