hayvanat bahçesi macerası

Muğla Büyükşehir Belediyesi Resim Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 21 Temmuz 2023

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: 120 Bin TL'dir.

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-Posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: 18 yaşını doldurmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Muğla Büyükşehir Belediyesi

Yarışma başvurusu bitti!

Muğla Büyükşehir Belediyesi Resim Yarışması

Muğla Büyükşehir Belediyesi Resim Yarışması

Muğla Büyükşehir Belediyesi resim yarışması düzenliyor.

Katılım Koşulları:

  • Muğla Büyükşehir Belediyesi Resim Yarışması; yarışmanın Seçici Kurul Üyeleri ile Seçici Kurul Üyeleri’nin birinci derece yakınları ve Muğla Büyükşehir Belediyesi personeli dışında yarışmanın son başvuru günü itibariyle 18 (on sekiz) yaşını doldurmuş Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına açıktır.
  • Her katılımcı yarışmaya, daha önce herhangi bir yarışmada ödül almamış ya da sergilenmemiş üç (3 adet) eseri ile katılabilir.
  • Katılımcılar, eserlerinin özgün olduğunu beyan ve taahhüt etmiş sayılırlar. Bu konuda çıkacak bir anlaşmazlık ve tereddüt durumunda tüm sorumluluk başvuru sahibine aittir.
  • Başvuru eserinin, daha önce herhangi bir yarışmalı sergiye (sosyal medya, youtube vb. platformlarda düzenlenen yarışmalar da dâhil) katılmış olduğunun tespiti halinde ilgili eserin adaylığı/başvurusu derhal iptal edilecektir. Ayrıca esere ait görseller belge niteliği taşıyacağından e-posta ile yapılacak başvuruda görsellerde herhangi bir düzenleme yapılmamalı, görseller ile eserin aslı uyumlu olmalıdır. Orijinal eserlerin değerlendirilmesi aşamasında bu hususların tespiti halinde adayın eserinin iadesine ilişkin hiçbir masraf kurum tarafından karşılanmayacaktır. Bu konudaki tüm sorumluluk eser sahibine ait olacaktır.
  • Yarışmaya katılan eserlerin ön kısmında katılımcının kimliğini belirten ad, imza vb. işaretler bulunmamalıdır. Herhangi bir yerinde katılımcının kimliğini belirten işaret veya imza bulunan eserler, seçici kurul tarafından tutanakla değerlendirme dışı bırakılır.
  • Katılımcılar kendi anlatım biçimlerine uygun tuval üzerine yağlıboya, akrilik ve/veya boyar çizer malzemelerle yaptıkları çalışmalarla yarışmaya katılabilirler. Kâğıt ya da karton gibi dayanıksız malzemeler üzerine çalışılmış veya cam ile çerçevelenmiş eserler kabul edilmeyecektir.
  • Yarışmaya katılan eserlerin kısa kenarları en az 80 cm, uzun kenarları en fazla 150 cm olmalıdır.
  • Muğla Büyükşehir Belediyesi Resim Yarışması ile ilgili tüm güncellemeler ve bilgilendirmeler Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin resmi internet sitelerinde (https://www.mugla.bel.tr) aktif olarak duyurulur. Eseri ödüle ve sergilemeye değer bulunan katılımcılara, lüzumlu hallerde, başvuru sırasında belirttikleri e-posta adresine gönderilen iletiler ve ekleriyle gerekli bilgilendirmeler yapılır. Katılımcıların, https://www.mugla.bel.tr ve https://turkansaylan.mugla.bel.tr adreslerini günlük olarak takip ettikleri kabul edilir.
  • Yarışma başvurusu; 12 Haziran 2023 Pazartesi- 21 Temmuz 2023 Cuma Günü mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgelerle birlikte tscym@mugla.bel.tr adresine gönderilmelidir.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Resim Yarışması Ödülleri

  • Başarı Ödülü (15 Adet): 8.000 TL + Katılım Belgesi

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası