hayvanat bahçesi macerası

O Belde Mesaj Yazma Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 13 Aralık 2021

✍️ Yarışmanın konusu: Serbest

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Websitesi

❗ Yarışmadaki kısıtlar: İsteyen herkes katılabilir

Yarışma başvurusu bitti!

O Belde Mesaj Yazma Yarışması

O Belde Mesaj Yazma Yarışması

Bir kültür sanat, fikir ve edebiyat konularını kapsayan platformumuzda bir yarışma düzenliyoruz. Konuların çeşitliliği ve yarışmanın şekli itibari ile kategorisini size bırakıyoruz. Yarışma duyuru metni olarak şunu hazırladık. Lütfen sonradan yapılan değişikler ile ihtilafa düşmememiz için sadece bu metni paylaşınız:

“Bir kültür sanat, fikir ve edebiyat platformu olan O Belde sitenin forumlarında gerçekleşen bir mesaj yazma yarışması düzenlenmektedir. Mesajdan maksat, açılan başlıklar ve o başlıklara verilen cevaplardır. Forum değil de sözlük siteleri babında baktığımızda bu “entry” denilen yazılarla aynı şeydir.

Elbette yapmanız lazım gelen ilk şey eğer forum üyeliğiniz yoksa kolay bir şekilde foruma kaydolmak ve giriş yapmaktır. O Belde, bir kültür sanat, fikir ve edebiyat platformudur. Dahası bu bapta ilgi alanınıza göre başlıklar açarak haberler, tartışmalar, yorumlar, incelemeler, makaleler yazabilir, eserlerinizi sunabilirsiniz ve forum mensuplarının, hatta Google gibi büyük arama motorlarında gelen ziyaretçilerin yazdıklarınızı okumasını sağlayabilirsiniz. Dahası açılan veya daha evvelde açılmış bulunan başlıklara da cevap yazarak ve yorumlar yaparak mesaj sayınızı arttırabilirsiniz. Dahası sizinle aynı şeylere alaka duyan kimselerle iyi vakit geçirmiş olursunuz.

Tüm kurallar ve yarışma hakkında bilmeniz gereken bilgiler için obelde.com/mesajyarismasi adresini ziyaret ediniz


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası