hayvanat bahçesi macerası

Seydişehir Kitap Okuma Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 20 Kasım 2022

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Websitesi

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Seydişehir’de eğitim gören 7-8-9-10-11 ve 12’nci sınıf öğrencilerinin katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Seydişehir Belediyesi

Yarışma başvurusu bitti!

Seydişehir Kitap Okuma Yarışması

Seydişehir Kitap Okuma Yarışması

Seydişehir’de eğitim gören 7-8-9-10-11 ve 12’nci sınıf öğrencilerinin katılabileceği yarışmanın son başvurusu 20 Kasım tarihinde sona erecek.

Yarışmaya www.HaydiYaris.com adresi üzerinden kaydolan lise öğrencileri yarışma kitaplarını 5-15 Aralık tarihleri arasında Bahaddin Paslı Kültür ve Sanat Evinden, Ortaokul öğrencileri ise Enderun Gençlik Merkezinden ücretsiz olarak temin edecek.

Seydişehir’de okuyan tüm öğrencileri kitap okuma yarışmasına davet eden Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “ilçemizin genelinde gençlerimize kitap okuma alışkanlığı kazandırmak amacıyla başlattığımız kitap okuma yarışmamızın başvuruları 12 Kasım itibariyle başlıyor.

İlçemizde eğitim gören ortaokul ve lise öğrencilerimizin katılacağı yarışmamızın son başvurusu 20 Kasım tarihinde sona eriyor. Yarışmaya başvuran ortaokul öğrencilerimiz kitaplarını ücretsiz olarak Enderun Gençlik Merkezinden, lise öğrencilerimiz ise Bahaddin Paslı Kültür ve Sanat Evi’nden temin edecek. Yarışmamız ise 11 Şubat Saat 20.00’da www.HaydiYaris.com adresinde yapılacak ve dereceye giren öğrencilerimiz birbirinden değerli ödüller verilecek. Yarışmamız hakkında bilgi almak isteyen öğrencilerimiz, 0332 582 45 10-0332 582 52 77 numaralı telefondan detaylı bilgi alabileceklerdir. Tüm ortaokul ve lise öğrencilerimizi yarışmamıza katılmaya davet ediyor, öğrencilerimize şimdiden başarılar diliyorum” dedi.

Seydişehir Kitap Okuma Yarışması Ödülleri

  • Birinci: Tam Altın
  • İkinci: Yarım Altın
  • Üçüncü: Çeyrek Altın
  • Mansiyon Ödülü (10 Adet): 500 TL kırtasiye hediye çeki

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası