hayvanat bahçesi macerası

Anneme Mektup Yazma Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 6 Nisan 2023

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: Bin 200 TL'dir.

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-Posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Millî Eğitim Bakanlığı’na bağlı tüm ortaokul öğrencileri katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Sivas Yavuz Selim Ortaokulu

Yarışma başvurusu bitti!

Anneme Mektup Yazma Yarışması

Anneme Mektup Yazma Yarışması

Sivas Yavuz Selim Ortaokulu Anneme Mektup Yazma Yarışması düzenliyor.

Katılım Koşulları:

  • Yarışmaya Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Türkiye Geneli Resmi Ortaokul Öğrencileri Katılabilir.
  • Mektuplar Belirtilen Tarihler İçerinde Aşağıdaki E-Posta Adresine Gönderilecek. E-Posta: 701842@meb.k12.tr
  • Mektuplar Çizgisiz A4 Kağıdına Sayfa Düzenine Dikkat Edilerek Mavi Renkli Tükenmez / Dolma / Pilot Vb. Kalemle Ve El Yazısıyla Yazılmalıdır. Kağıdın Arka Yüzü Boş Kalacaktır. Sayfa Sayısı Sınırlaması Yoktur. Bilgisayar Vb. Ortamlarda Yazılıp Çıktısı Alınarak Gönderilen Eserler Değerlendirilmeye Alınmayacaktır. Görme Engelli Ve / Veya Yazı Yazmasında Engel Olan Öğrencilerin Yasal Velileri Öğrenciye Ait Eseri Bilgisayar Ortamında Yazıp Dosya Halinde Gönderebilir. Bu Durumda Olan Öğrencinin Engel Bilgisi De Gönderilecek Dosyaya Eklenmelidir. Aksi Halde Öğrencinin Eseri Değerlendirilmeye Alınmayacaktır. Mektuplar Anneler Gününün Anlam Ve Önemine Uygun Olması Önemlidir. Konu Dışı Mektuplar İle Daha Önce Kullanılmış, Herhangi Bir Ortamda Yayımlanmış, Ödül Almış Mektuplar Değerlendirilmeye Alınmayacaktır.
  • Yarışmaya Katılacak Eser Sahiplerinin Velileri – Danışman Öğretmenleri Tarafından Ek-1 Veli İzin Dilekçesi, Ek-2 Sosyal Medya Veli İzin Belgesi, Ek-3 Açık Rıza Onayı, Ek-4 Aydınlatma Metni İmzalanarak Eser İle Birlikte Yarışma Düzenleyicisi Okul Müdürlüğüne Yarışma Takviminde Belirtilen Tarihler Arasında Gönderilmelidir.
  • Başvurular En Geç 6 Nisan 2023 Tarihine Kadar Tarihine Kadar Yukarıda Belirtilen E-Posta Adresine Gönderilmelidir. Bu Tarihten Sonra Gelecek Başvurular Değerlendirilmeye Alınmayacaktır. Değerlendirme Sonucunda Dereceye Giren İlk 3 Mektup Ödüllendirilecektir.

Anneme Mektup Yazma Yarışması Ödülleri

  • Birinci: 600 TL
  • İkinci: 400 TL
  • Üçüncü: 200 TL

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası