hayvanat bahçesi macerası

İsmail Sivri Çocuk Öyküleri Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 29 Mayıs 2019

Yarışma başvurusu bitti!

İsmail Sivri Çocuk Öyküleri Yarışması

İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne 14 yıl başkan olarak hizmet veren, Türkiye Gazeteciler Federasyonu Kurucu Genel Başkanı İsmail Sivri’nin adını yaşatmak ve gelecek nesillere taşımak amacıyla bu yıl yedincisi düzenlenen “İsmail Sivri Çocuk Öyküleri Yarışması”na başvurular başladı. İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından düzenlenen yarışmaya; ortaokul ve lise öğrenimine devam eden öğrenciler başvurabiliyor. Başvurular 29 Mayıs 2019 tarihine kadar devam edecek. Kazanan eserler, 4 yıl arayla kitapta bir araya getirilerek okurlara da sunuluyor.

Öğrenim çağındaki çocuk ve gençlere yazmayı, yaşamayı, doğayı sevdirmek, öykücülüğünü daha iyi tanıtıp, yeteneklerini ortaya çıkarmak ve ödüllendirmek amacını taşıyan yarışmada dereceye giren öğrenciler, dizüstü bilgisayar, tablet bilgisayar ve dijital fotoğraf makinesiyle ödüllendirilecek.

İsmail Sivri 10. Çocuk Öyküleri Yarışması Seçici Kurulu, tanınmış yazarlarımızdan, Hidayet Karakuş, Mavisel Yener, Yunus Bekir Yurdakul, Eşref Karadağ, Ahmet Büyükçulhacı ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Misket Dikmen’den oluşuyor. Yarışmanın son katılım tarihi 29 Mayıs 2019 olarak belirlenirken, ödül töreni ise 15 Haziran 2019 günü gerçekleştirilecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler ayrıntılı bilgi için İzmir Gazeteciler Cemiyeti’ne başvurulabilir.

(Tel: 0-232 463 32 15 -16)

Detaylar ve başvuru için


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası