hayvanat bahçesi macerası

Çuhadaroğlu Öğrenci Proje Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 14 Eylül 2023

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: 80 Bin TL'dir.

✍️ Yarışmanın konusu: Semtli

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Websitesi

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ndeki okullar / üniversitelerde mimarlık bölümlerinde öğrenim gören lisans öğrencileri bireysel ya da grup olarak katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Çuhadaroğlu Alüminyum

Yarışma başvurusu bitti!

Çuhadaroğlu Öğrenci Proje Yarışması

Çuhadaroğlu Öğrenci Proje Yarışması

Çuhadaroğlu Alüminyum proje yarışması düzenliyor.

Katılım Koşulları:

 • Yarışmaya Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki okullar / üniversitelerde mimarlık bölümlerinde öğrenim gören lisans öğrencileri bireysel ya da grup olarak katılabilmektedir.
 • Yarışmaya katılacak her öğrenciden, www.ogrenciprojeyarismasi.com sitesi üzerinden yayınlanacak Şartnameyi okuması, Başvuru Formunu eksiksiz doldurması, www.ogrenciprojeyarismasi.com sitesi, @ogrenciprojeyarismasi instagram adresi üzerinden yayınlanan duyuruları ve web adresi üzerinden üyelik bilgilerinde verdikleri e-mail aracılığıyla hatırlatılacak tüm yarışma aşamalarını, takip etmesi beklenmektedir. Bireysel başvurularda katılımcı mail adresi üzerinden, ekip başvurularında ise ekip lideri mail adresi üzerinden tüm bilgilendirmeler yapılmaktadır.
 • Bireysel katılımlarda bizzat katılımcının, grup katılımlarında ekibin tüm üyelerinde mimarlık bölümü lisans öğrencisi olması şartı aranmaktadır. Diğer disiplinlerden öğrenciler ile “danışman” olarak işbirliği yapılabilir. Grup katılımlarında kişi sayısı sınırlaması yoktur. Ekip katılımlarında ekibe dahil olan ekip üyeleri ya da lideri dilerse yarışmaya ayrıca bireysel katılım ile de başvurabilmektedir. Bu durumda yarışmaya katılacak öğrencinin www.ogrenciprojeyarismasi.com sitesi üzerinden bireysel katılımı ile yeniden başvuru formu doldurması ve kendi kişisel bilgileri ile bireysel başvuru yapması şartı aranır.
 • 2023 yılında mezun olacak öğrenciler de yarışmaya katılabilmektedir. Bireysel katılımlarda bizzat katılımcının, ekip katılımlarında, tüm ekip üyelerinin yarışmanın ilan edildiği tarihte öğrenci olduğunu ilgili üniversitenin Öğrenci İşleri’nden ya da E-Devlet sisteminden alacağı öğrenci belgesi ile belgelemesi gereklidir. Mezun olacak öğrencilerin öğrenci belgesi alırken sorun yaşamaması adına yarışma ilan edildikten ve öğrenim gördüğü üniversite akademik tatili başlamadan ön başvurusunu tamamlaması, öğrenci belgesini alması önerilmektedir.
 • Yarışmaya katılan her projenin özgün olması; daha önce başka bir yerde yayınlanmamış, başka bir yarışmaya katılmamış ve proje stüdyosu ya da herhangi bir tasarım atölyesi kapsamında üretilmemiş olması koşulları aranmaktadır. Aksi tespit edildiği takdirde proje diskalifiye edilecektir.
 • Yarışmaya katılım ücretsizdir.

Çuhadaroğlu Öğrenci Proje Yarışması Ödülleri

 • Birinci: 30.000 TL
 • İkinci: 20.000 TL
 • Üçüncü: 15.000 TL
 • Mansiyon ödülü (3 Adet): 5.000 TL
 • Jüri uygun gördüğü takdirde Jüri Özel Ödülü verebilecektir. Dereceye giren katılımcıların kendi tercihleri doğrultusunda yapacakları iş ve staj başvuruları, ÇUHADAROĞLU tarafından öncelikli olarak değerlendirmeye alınacaktır.

Başvuru Formu


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası