hayvanat bahçesi macerası

Efdal Önder Şiir Ödülü


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 1 Haziran 2021

✍️ Yarışmanın konusu: Serbest

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Kargo, Elden

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Yarışmaya, isteyen herkes katılabilir

Yarışma başvurusu bitti!

Efdal Önder Şiir Ödülü

Efdal Önder Şiir Ödülü

  1. Adaylar daha önce ödül almamış, kitap halinde yayımlanmaya hazır bir dosya ile ödüle katılabilir. Dosya Word veya PDF formatında hazırlanmalıdır. (Times New Roman 12 punto)
  2. Dosyanın herhangi bir yerinde şairin kimliğine dair herhangi bir işaret (isim, rumuz vb.) bulunmamalıdır. Ayrı bir zarfın içine, katılımcının kimlik ve iletişim bilgilerini içeren ödüle katılım dilekçesi koyulmalı ve zarfın üzerine beş ya da altı harften oluşan bir rumuz yazılmalıdır. Dosyalar ve zarf aynı paket içinde yer almalıdır.
  3. Ödül tek bir dosyaya verilecektir. Seçici kurul, gerekli görmesi halinde “Seçici Kurul Özel Ödülü” de verebilir.
  4. Ödül alan dosya, Berksav Kültür Yayınları’nca yayınlanacaktır. Ödül alan dosyanın yayım hakkı BERKSAV’a ait olacak ve basımı gerçekleştirilen kitaptan eser sahibine telif olarak 100 adet verilecektir.
  5. Seçici kurul; Ramis Dara, Turgay Kantürk, Hüseyin Peker, Halim Yazıcı ve Muammer Karadaş’tan oluşmaktadır.
  6. Ödül, 1 Ağustos 2021 tarihinde açıklanacak olup, kazanan şair/şairlere ödülleri Vakfımızın “Kültür Sanat Ödülleri Gecesi” sırasında ödül sahibine takdim edilecek olup, tören tarihi daha sonra açıklanacaktır.
  7. Katılımcıların, altı adet dosyayı 1 Haziran 2021 Salı günü, saat;17;00’ye kadar kadar aşağıdaki adrese elden veya kargo ile ulaştırmaları gerekmektedir.
  8. Katılım koşullarına uymayan dosyalar ile ödüle son katılım tarihi olan 1 Haziran 2021 Salı gününden sonra ulaşan dosyalar ödül dışı tutulacaktır.

BERKSAV Efdal Önder Şiir Ödülü Sekreteryası

Berna AVDAN: BERKSAV Müdürü
Atatürk Bulvarı No:54 Bergama/İzmir
0 533 457 67 83 – 0 232 631 35 91
www.berksav.org info@berksav.org


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası