hayvanat bahçesi macerası

Hayalimdeki Kütüphaneyi Çiziyorum Resim Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 27 Mayıs 2022

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Türkiye genelinde eğitim gören 4-6 yaş anaokulu ve anasınıfı öğrencileri ile gönüllü öğretmenleri katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Denizli Merkezefendi Ayşe Yunus Erdemir Anaokulu

Yarışma başvurusu bitti!

Hayalimdeki Kütüphaneyi Çiziyorum Resim Yarışması

Hayalimdeki Kütüphaneyi Çiziyorum Resim Yarışması

Denizli Merkezefendi Ayşe Yunus Erdemir Anaokulu Hayalimdeki Kütüphaneyi Çiziyorum Resim Yarışması düzenliyor.

Metot Ve Yöntem:

  • Çocuklarla birlikte okul ve sınıf kütüphanesi ziyaret edilerek kütüphanede bulunan kitaplar incelenir. Bir kitap seçilerek birlikte okunur. Kütüphane hakkında sohbet edilir.
  • Çocukların fikirleri alınarak sınıf kütüphanesinde çocuklarla birlikte yeni düzenlemeler yapılabilir.
  • Çocukların evlerinde kütüphaneleri varsa, kütüphanelerini anlatabilirler. Kütüphane yoksak yeni kütüphane oluşturabilirler.
  • Çocuklar öğretmenleri eşliğinde 35×50 boyutlarındaki resim kağıdı üzerine pastel boya ile hayallerindeki kütüphaneyi resmederler.
  • Yarışma tüm resmi ve özel okullarımızdaki okul öncesi dönem çocuklarını kapsıyor. Engelli olan öğrenciler de yarışma için gerekli işlemleri gerçekleştirip yarışmaya katılabilir.
  • Yarışma takvimine uygun olarak hazırlanan resimlerin fotoğrafları çekilerek sorumlu okulun ayeanaokulu@gmail.com mail adresine ürünü hazırlayan öğrencinin adı soyadı, öğretmenin adı soyadı, okul adresi, okul iletişim numarası yazılarak gönderilecektir.

Hayalimdeki Kütüphaneyi Çiziyorum Resim Yarışması Ödülleri

Yarışmaya katılan tüm okullara katılım belgesi, dereceye giren ilk üç okula ise katılım belgesi ve başarı sertifikası elektronik ortamda gönderilecektir.


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası