hayvanat bahçesi macerası

1. İnteraktif Hikâye Yarışması Sonuçları

uStory tarafından düzenlenen, Türkiye’nin ilk İnteraktif Hikâye Yarışması sonuçlandı. 1 ay süren halk oylaması sonucunda, Türkiye’nin en sevilen 3 interaktif hikâyesi seçildi.

uStory ile uLabroom iş birliğinde, 1. İnteraktif Edebiyat Hikâye Yarışması kapsamında düzenlenen interaktif hikâye konusunda belirli bir aşamaya ulaşmış kaliteli eserlere, ihtiyaç duydukları yayın desteğin sağlanması ve uStory ile uLabroom markalarının verdiği güç ile daha geniş kitlelere ulaşmalarının sağlanması hedeflendi.

Yarışma sonucunda;

  1. Başak Fakılı / Tuvaldeki Adam
  2. İpek Karan / Gece
  3. Gökçe Üstündağ / Peri Uyanışı

1. İnteraktif Hikâye Yarışması bizim için heyecan verici bir deneyim oldu. İnteraktif hikayeciliğe inanıyoruz ve bunun yaygınlaştırılması için ekibimiz, yazarlarımız ve Türkiye ve dünyadan farklı çevrelerdeki insanlarla çok çalışıyoruz. Bizimle bu heyecanı paylaştığın için sana teşekkür etmek istiyoruz. Hayatta tek bir doğrudan bahsetmek mümkün değil. Yapılan her seçim bir kırılım anı, yeni yollar, yeni tecrübeler, yeni heyecanlar, yeni anılar… Bunun edebiyata yansıması, kurgu ve eğitim alanında bambaşka bir deneyim. uStory interaktif hikayeciliği gelecek olarak görüyor ve yazarlarına hikayelerini paylaşabileceği ve bundan gelir elde edebileceği benzersiz bir ortam sağlıyor.

1. İnteraktif Hikâye Yarışması Sonuçları
hayvanat bahçesi macerası