hayvanat bahçesi macerası

Lalin Çiçeği Şiir Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 20 Haziran 2022

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: 1.500 TL'dir.

✍️ Yarışmanın konusu: Lalin Çiçeği kitabının ebedileşen bir aşk hikayesi ile Betül ile Mirza aşkı şiir olacaktır.

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: 16 yaş ve üzeri herkes katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Yazar Muhammed Çetinkaya

Yarışma başvurusu bitti!

Lalin Çiçeği Şiir Yarışması

Lalin Çiçeği Şiir Yarışması

Yazar Muhammed Çetinkaya Lalin Çiçeği Şiir Yarışması düzenliyor.

Katılım Koşulları:

 • Şiirler bilgisayar veya Telefon ile 11-12 punto olarak yazılmış olacak.
 • Şiirler mustafa_muhammed72@hotmail.com adresine mail üzerinden gönderilecektir. Şiirin üzerinde yazanın ismi olmalıdır, Sayfanın sağ üst veya Alt orta köşesine yazılacak Şekilde, Farklı bir sayfada da rumuzu, adı, soyadı, e-posta adresi, telefonu ve yer alan bilgiler yer alacaktır.
 • Yarışmaya başvuru ücretsizdir.
 • Yarışmaya 16 yaş üstü herkes katılabilir.
 • Yarışmaya katılan Şiirlerin daha önce düzenlenen benzer yarışmalarda dereceye girmemiş olması, başkası tarafından yazılmamış olması, kısmen ya da tamamen başka bir metinden kopya edilmemiş ve daha önce herhangi bir yerde yayımlanmamış olması gerekmektedir. Başvuruda bulunan kişi, Şiirin tümüyle kendisine ait olduğunu, özgün olduğunu ve başka bir yarışmada ödül almadığını kabul ve taahhüt eder. Ödül alan katılımcılardan bu taahhütleri dışında hareket ettiği anlaşılanlardan elde ettikleri ödül, unvan geri alınır.
 • Yarışmaya gönderilecek Şiirlerin Ana sayfasında sadece rumuz veya isim soyisim bulunacaktır.
 • Yarışmaya gönderilen Şiirlerin telif haklarının süresiz, bedelsiz ve koşulsuz olarak yarışmayı düzenleyen muhammedcetinkaya.org geçmiş olduğunu, yarışmaya eser gönderen her yarışmacı kabul etmiş sayılır. Dolayısıyla muhammedcetinkaya.org, yarışmaya katılan Şiirleri üzerinde süresiz tasarruf yetkisine sahiptir. Ayrıca yarışmaya katılan hikâyelerin muhafazası da süresiz ve koşulsuz olarak Sitemize ait olup, yarışmaya katılanlar tarafından geri istenemeyecektir. Tüm Telif Hakları Bize Tabi Olan Şiirler Sadece Kazananlar için Geçerli olduğunu Beyan edilir. Son başvuru tarihi, 20 Haziran 2022’dir Bu tarih ve saatten sonraki gönderimler kabul edilmeyecektir.
 • Ödüle aday gösterilecek eser Word belgesi formatında, A4, Times New Roman 11-12 yazı karakteri ile yazılmış, en fazla 2 sayfa olmalıdır. Aday, hikâyesinin bulunduğu dosyaya hiçbir şekilde kendisiyle ilgili bilgileri (ad, bölüm, vb) eklememelidir. Ayrı bir Sayfada iletişim bilgileri eklenmelidir.
 • Aday, ayrı bir Word belgesine isim, soy isim, kimlik kopyası, açık adresi, biyografisi, rumuz, hikayenin adı, e-posta, cep telefonu gibi bilgilerini yazıp gönderecektir.
 • Ödüle aday hikâyelerde amaca ve konuya uygunluk, başarı, yazınsal duyarlık ve değer aranacaktır.

Lalin Çiçeği Şiir Yarışması Ödülleri

 • Birinci: 1000 TL + Kitaplar
 • İkinci: 500 TL + Kitaplar

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası