hayvanat bahçesi macerası

Malatya 23 Nisan Şiir Yarışması 2020


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 17 Nisan 2020

✍️ Yarışmanın konusu: 23 Nisan

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Whatsapp

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Malatya'daki tüm ilkokul ve ortaokul öğrencileri katılabilir

Yarışma başvurusu bitti!

Malatya 23 Nisan Şiir Yarışması 2020

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun 100’ncü yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla şiir yarışması düzenleniyor.

İlk ve ortaokul kategorilerinde düzenlenen yarışmaya 17 Nisan 2020 tarihine kadar eser gönderilebilecek. Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından Malatya’daki tüm ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik “23 Nisan” konulu şiir yarışması başlatıldı. Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) kuruluşunun 100’ncü yıl dönümü kutlamaları ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen yarışmada 2 kategoride ödüller verilecek.

Şiir Yarışması Ödülleri

  • Yarışmada ilkokul öğrencileri arasında birinciye bisiklet, ikinciye skoter, üçüncüye ise kol saati ödülü verilecek.
  • Ortaokul öğrencileri kategorisinde birinciye bisiklet, ikinciye tablet, üçüncüye de kol saati takdim edilecek. Ayrıca her kategoride 3’er mansiyon ödülü verilecek.

Öğrenciler, şiirlerini 17 Nisan 2020 tarihine kadar ad, soyad ve okul bilgileriyle birlikte 0535 207 42 89 numaralı Whatsapp hattına gönderebilirler.


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası