hayvanat bahçesi macerası

Öğretmenim Dergisi Kitap Okuma Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 25 Mart 2022

✍️ Yarışmanın konusu: Okuyorum, Öğreniyorum, Gelişiyorum

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Okul Müdürlükleri

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Beşiktaş İlçesinde yer alan Tüm resmi ve özel İlkokul ve Ortaokul öğrencileri

Yarışma başvurusu bitti!

Öğretmenim Dergisi Kitap Okuma Yarışması

Öğretmenim Dergisi Kitap Okuma Yarışması

Öğretmenim Dergisi Okuyorum, Öğreniyorum, Gelişiyorum konulu Kitap Okuma Yarışması düzenliyor.

  1. Yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerimiz okullarına katılmak istediklerini en geç 25/03/2022 tarihine kadar beyan edecekler.
  2. Okullarımız Beşiktaş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kendilerine gönderilen formu şube bazında doldurarak verilen tarihler arasında sosyaletkinlikleryarismalar@gmail.com adresine mail atacaklar.
  3. Öğrencilerimiz erişim kodunu kaybetmemelidir. https://kitapokumayarismasi.com adresine girerek karşılarına çıkan sayfada KAYDOL bölümünde istenen bilgileri ,kendilerine gönderilen erişim kodu ile birlikte doldurarak kayıt olmaları gerekmektedir.İstenen bilgiler arasında bir e-posta (e-mail ) adresi de bulunmaktadır. Öğrencinin kendi e-posta adresi bulunmuyorsa ebeveyninin ya da bir yakınının adresini yazabilir.
    ÖNEMLİ: Öğrencilerimiz sınava yarışmaya kaydolurken belirledikleri kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yapacaklardır.
  4. Öğrencilerimiz kendi belirledikleri kullanıcı adı ve şifrelerini kimseyle paylaşmamalı ve unutmamalıdırlar.(Kolay bir kullanıcı adı ve şifre belirlemeleri tavsiye edilir ve şifre muhakkak bir kenara not alınmalıdır)
  5. Yarışmalarda sorulacak soruların kitapları https://www.ogretmenimdergisi.com/kitap-satin-al/ bağlantı adresinden veya https://www.genclerdevar.com/ veya kitapçılardan elde edebilirler.

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası