hayvanat bahçesi macerası

Tohumlar Umut Olsun Hikaye Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 15 Mayıs 2020

✍️ Yarışmanın konusu: Tohumlar umut olsun

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-Posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılabilecekler

Yarışma başvurusu bitti!

Tohumlar Umut Olsun Hikaye Yarışması

İlkokul ve ortaokul öğrencilerinin katılabilecekleri “Tohumlar Umut Olsun” yarışması düzenlenecek. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik “Tohumlar Umut Olsun” yarışması düzenleniyor.

“Yediğin meyve çekirdeklerini ayır. Onları çimlendirerek süslediğin saksıya ek. Ektiğin çekirdeğin dilinden kısa hikâyeni yaz. Filizlenen bitkinin fotoğrafı ile birlikte istmemokulestetigi@gmail.com adresine gönder kaykayı kap.” sözleriyle duyurulan yarışmaya son gönderim tarihi 15 Mayıs 2020.

Yarışmanın şartnamesine göre hikâyeler bir A4 sayfasını minimum 200, maksimum 350 kelime olacak şekilde yazılmalı. Hikâyeler bilgisayar ortamında Times New Roman yazı karakteriyle 12 punto 1,5 satır aralığında yazılmalı, filizlenmiş meyve çekirdeklerinin JPEG fotoğrafı ile birlikte gönderilmelidir. Hikâyeler ve fotoğraflar öğrencinin isim, soyad, okul, veli ismi ile istmemokulestetigi@gmail.com adresine gönderilmeli. Şartnamede belirtilmeyen hususlarla ilgili yetki İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE Okul Estetiği Birimi’nde. Yarışma komisyonu tarafından seçilerek İlkokul 1,2,3. ve Ortaokul 1, 2, 3. dereceye giren öğrenciler kaykay ile ödüllendirilecek.


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası