hayvanat bahçesi macerası

Avukat Cengiz Göral Makale Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 19 Haziran 2020

✍️ Yarışmanın konusu: Özgürlük, Demokrasi, Adalet

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-Posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Avukat, hâkim, savcı, stajyer avukat, hukuk ve iletişim fakültesi öğrencileri ve gazeteciler katılabilir

Yarışma başvurusu bitti!

Avukat Cengiz Göral Makale Yarışması

Bursa Barosu, 2020 yılında Avukat CENGİZ GÜRAL makale yarışması düzenlemiştir. Yarışma ile hukuk camiasına ve topluma makale dalında özgün eserlerin kazandırılması ve yayımlanmaya değer makalelerin Baro Dergisi kanalıyla yayınlanması amaçlanmaktadır.

Makale Yarışması Katılım Şartları

  1. Yarışmaya; avukat, hâkim, savcı, stajyer avukat, hukuk ve iletişim fakültesi öğrencileri ve gazeteciler katılabilir
  2. Her katılımcı yarışmaya 1 (bir) makale gönderebilir.
  3. Bursa Barosu yöneticileri ve çalışanları, seçici kurul üyeleri ve bunların birinci derecede yakınları yarışmaya katılamazlar.
  4. Daha önce gagımlanmış veya herhangi bir yarışmada ödül almış makaleler kabul edilmeyecektir.
  5. Yarışmaya sadece elektronik posta ile yarisma@bursabarosu.org.tr adresine yapılan başvurular kabul edilecektir.
  6. Yarışmacı elektronik posta iletisinin KONU kısmına ve E-POSTA İÇİNE kendi belirleyeceği “RUMUZ”u yazacaktır, Ekli olarak gönderilecek makaleler A4 bagutunda Word dosyasına, 12 punto ile Tımes New Roman fontu ile yazılmalıdır.
  7. Yarışmacı tarafından belirlenecek RUMUZ ekli olarak gönderilen her makalenin başında yer almalıdır. Katılım formu katılımcı tarafından eksiksiz olarak doldurulduktan sonra makalelerle birlikte e-postaga Ek olarak gönderilecektir.

Yarışma Takvimi
Yarışmaya makale gönderme süresi 19 Haziran 2020 günü saat 17.00’de sona erer. Seçici Kurul tarafından ödül almaga ve yayımlanmaya değer bulunan makaleler 29 Haziran 2020 tarihinde “www.bursabarasu.org.tr” baro web sayfasından ve sosyal medya hesaplarından duyurulacaktır.

Ödüller
Odüller bir ödül gecesi düzenlenerek verilecektir. Yarışmada I.lik ödülü, 2Iik ödülü , 3Iük ödülü ile 5 adet mansiyon ödülü verilmesi kararlaştırılmıştın Yarışmanın parasal bir ödülü yoktur. Ödül olarak dereceyi gösterir hatıra plaketi ve Başarı - Teşekkür Belgesi ve hatıra kabilinde hediyeler verilecektir. Ödül alan ve gagımlanmaga değer görülen makaleler ger aldığı bülten Baro dergisinde yayınlanacaktır. Seçici Kurul tarafından ödüle ve yayımlanmaga değer görülen makaleler için telif ödenmeyecektir.

İletişim
Bursa Barosu Başkanlığı
Kıbrıs Şehitleri Caddesi, Bursa Adalet Sarayı G Blok Kat:1 Osmangazi - Bursa
Selma Eğen - Bursa Barosu Başkanlık özel Kalemi -0224.273 04 94
Av,Metin Öztosun - Bursa Barosu Başkan Yardımcısı - 0530.150 80 00

Güncelleme: Link kırıldığı için kaldırıldı.


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası