hayvanat bahçesi macerası

2. Darıca Birol Güven Kısa Film Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 30 Eylül 2023

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: 100 Bin TL'dir.

✍️ Yarışmanın konusu: Depremle Değişen Hayatlar

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Elden/E-Posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: 15 yaş üstü film sever herkes katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Darıca Kaymakamlığı

Yarışma başvurusu bitti!

2. Darıca Birol Güven Kısa Film Yarışması

2. Darıca Birol Güven Kısa Film Yarışması

Darıca Kaymakamlığı 2. Darıca Birol Güven Kısa Film Yarışması düzenliyor.

Darıca Kaymakamlığı koordinesinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Darıca Belediyesi işbirliğiyle yürütülen Darıca Birol Güven Kısa Film Yarışmasının bu sene ikincisi düzenleniyor. Büyük ödülün 50.000 TL olduğu bu yarışmaya sen de katılarak yaratıcılığını gösterebilirsin.

11 ilde yaşanan ve ülkemizi derinden sarsan deprem felaketinde gün yüzüne çıkmamış hikâyeler, olay örgüleri, afet felaketlerini, bilinçlenmeyi, farkındalığı konu alabileceğin bu yarışmada TEMA; Depremle Değişen Hayatlar.

Ünlü markaların ve yönetmenlerin akıllı telefonlarla film çektikleri bir dönemde, devasa ekipmanlara ihtiyaç duymadan son derece başarılı sinema deneyimi sunan, pek çoğumuza ilham verecek bir film çekebileceğine inanıyorsan, 2.Darıca Birol Güven Kısa Film Yarışması seni bekliyor. Darıcalı Ünlü Senarist Birol Güven başkanlığındaki jürinin değerlendireceği, kısa filmini 18 Mayıs – 30 Eylül 2023 tarihleri arasında öncelikle https://forms.gle/oCsJsUyV51J9yrwu6 formu doldurarak ve https://l24.im/SKN sitesinde gerekli belgelerle beraber Darıca Kaymakamlığı Yalı Mah. İstasyon Caddesi No:122 Darıca/Kocaeli adresine e postayla veya elden gönder, hem teknolojinin olumlu yönlerine farkındalık yaratmış ol hem de değerli jüri üyelerinin değerlendirilmesinde ödül kazanma şansın olsun! Teknolojinin olumlu yanlarını ekipmanlara değil, hikâye anlatımına odaklanarak tüm 15 yaş üstü film severleri ‘Depremle Değişen Hayatlar’’ temasıyla film çekmeye davet ediyoruz.

Film teslimi 18 Mayıs 2023’te başlar, 30 Eylül 2023 saat 23:59 da sona erer. Eser gönderimi Darıca Kaymakamlığı Yalı Mah. İstasyon Caddesi No:122 Darıca/Kocaeli adresine e postayla veya elden teslimle olacaktır.

2. Darıca Birol Güven Kısa Film Yarışması Ödülleri

  • Birinci: 50.000 TL
  • İkinci: 25.000 TL
  • Üçüncü: 15.000 TL
  • Mansiyon Ödülü: 10.000 TL

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası