hayvanat bahçesi macerası

Yunus Emre'ye Mektup Yazma Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 4 Mart 2022

✍️ Yarışmanın konusu: Bizim Yunus’a Mektup, Dünya Dili Türkçe, Yunus Emre Ruhu ve Anlayışı

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Okul Müdürlükleri

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Tüm ortaokul öğrencileri katılabilir

🏢 Düzenleyen: Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü

Yarışma başvurusu bitti!

Yunus Emre'ye Mektup Yazma Yarışması

Yunus Emre’ye Mektup Yazma Yarışması

Eskişehir İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından Yunus Emre’ye Mektup Yazma Yarışması düzenlenmektedir.

  • Yarışmaya her okulda kurulacak komisyon nezaretinde birinci seçilen mektup katılacaktır. Öğrenciler mektuplarını ekleriyle birlikte okul müdürlüklerine teslim edecek akabinde okul müdürlüğü tarafından kapalı zarf ile belirtilen iletişim adresine postalanacaktır. Gönderim ücreti yarışmaya katılan okullar tarafından karşılanacaktır.
  • Okul Müdürlüklerinin engelli bireylerin yarışmaya katılımını teşvik etmesi beklenmektedir. Yarışmaya katılacak engelli bireylerin okulda dereceye girmesi halinde tarafımıza bu hususun bildirilmesi gerekmektedir. Eskişehir İl Müdürlüğü yarışmaya katılıp okulunda dereceye giren engelli bireylere Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yayımladığı “Kalemin Ucundaki Öyküler” kitap seti hediye edilecektir. Kitap seti okul müdürlüğüne gönderilecektir. Bir tören ile kendisine hediye kitap setinin takdim edilmesi beklenmektedir.
  • Eserlerin 04 Mart 2022 saat: 17:00’a kadar Eskişehir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ulaşması gerekmektedir. Bu tarihten sonra tarafımıza ulaşan eserler değerlendirmeye alınmayacaktır.

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası