Yunus Emre Hikaye, Şiir, Deneme Yarışması


13. Yunus Emre Şiir Yarışması

Eskişehir Sanat Derneği, şiirimizin büyük usta şairi Yunus Emre’mizi sanat ortamında anmak ve tanıtmak amacıyla geleneksel olarak her yıl düzenlediği Yunus Emre Sanat Buluşması etkinliklerinde ödül töreni olan Yunus Emre Şiir Yarışması düzenlemektedir.

Gençlerin Kaleminde Bir Yunus Emre Deneme Yarışması

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Gençlerin Kaleminde Bir Yunus Emre Deneme Yarışması düzenliyor.

Yunus Emre Hikaye Yarışması

6-18 yaşındaki öğrenciler için Yunus Emre Hikaye yarışması düzenleniyor.

YTB Türkçe Ödülleri Yunus Emre Özel

Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı öykü, şiir, deneme, kitap desteği yarışması düzenliyor

12. Yunus Emre Şiir Yarışması

Eskişehir Sanat Derneği, şiirimizin büyük usta şairi Yunus Emre‘mizi sanat ortamında anmak ve tanıtmak amacıyla geleneksel olarak her yıl düzenlediği Yunus Emre Sanat Buluşması etkinlikleri çerçevesinde Yunus Emre Şiir Yarışması düzenlemektedir.


11. Yunus Emre Şiir Yarışması

Eskişehir Sanat Derneği, şiirimizin büyük usta şairi Yunus Emre’mizi sanat ortamında anmak ve tanıtmak amacıyla geleneksel olarak her yıl düzenlediği “Yunus Emre Sanat Buluşması” etkinliklerinde ödül töreni olan Yunus Emre Şiir Yarışması düzenlemektedir.


Yunus Emre Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

Değerler Eğitimi “Sevgiye Davet” projesi kapsamında Sandıklı Yunus Emre Anadolu Lisesi olarak Türkiye geneli “Yunus Emre ve Hoşgörüsü”konulu şiir,kompozisyon ve resim yarışması düzenliyoruz.Başvurular okul müdürlüğümüze olacaktır.