hayvanat bahçesi macerası

Kaygusuz Abdal 12. Öykü ve Şiir Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 31 Aralık 2021

✍️ Yarışmanın konusu: Serbest

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-Posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: İsteyen herkes katılabilir

Yarışma başvurusu bitti!

Kaygusuz Abdal 12. Öykü ve Şiir Yarışması

Kaygusuz Abdal 12. Öykü ve Şiir Yarışması

12.Kaygusuz Abdal Öykü ve Şiir Yarışması Alanya Güncel Sanat Dergisi tarafından düzenleniyor.

Kaygusuz Abdal Şiir Yarışması

  1. Şiir yarışmasında, konu ve tür serbesttir. Daha önce ödül almamış, hiçbir yerde yayımlanmamış en fazla iki şiir ile katılabilecektir. (Serbest ve hece ayrımı yoktur.) (Kitap-dergi-gazete-internet siteleri-facebook gibi sosyal paylaşım ağları ve bloklar dahil yayınlanmış olursa derece alsa dahi ödülü geri alınır.)
  2. Gönderiler, e posta yoluyla yapılacaktır.
  3. Şiirler, (En fazla 2 tane) 12 punto Times New Roman karakterli bilgisayar ile 1 satır aralıklı olarak yazılacak. Her şiir için ayrı rumuz kullanılacak, şiirin başlığının yan tarafına rumuz belirtilecek. Ayrıca bir vord dosyasına özgeçmiş-1 vesikalık taranmış fotoğraf-yazışma adresi-telefon-e posta bilgileri yazılarak e posta yoluyla alanyaguncel@gmail.com adresine ileteceklerdir.
  4. Şiir yarışması için ödüller: Kaygusuz Abdal ödülü, Güzel Alanya, Alanya Kale, Alara, Alanya Kızıl Kule, Güncel Sanat ve Seçici Kurul Özendirme” ödülleri olarak belirlenmiştir.

Kaygusuz Abdal Öykü Yarışması

  1. Öykü yarışmasında konu ve tür serbesttir. Daha önce ödül almamış, hiçbir yerde yayımlanmamış bir öykü ile katılabilecektir. (Kitap-dergi-gazete-internet siteleri-facebook gibi sosyal paylaşım ağları ve bloklar dahil yayınlanmış olursa derece alsa dahi ödülü geri alınır.)
  2. Gönderiler, e posta yoluyla yapılacaktır.
  3. Öykü, (En fazla 4 sayfa olarak ) 12 punto Times New Roman karakterli bilgisayar ile 1 satır aralıklı olarak yazılacak. Öykünün başlığının yan tarafına, rumuz belirtilecek. Ayrıca bir word dosyasına özgeçmiş-1 vesikalık taranmış fotoğraf-yazışma adresi-telefon-e posta bilgileri yazılarak e-posta yoluyla alanyaguncel@gmail.com adresine iletilecektir.
  4. Öykü yarışması için ödüller: “Akdeniz Öykü Ödülü-Güzel Alanya- Alanya Kale-Alara-Alanya Kızıl Kule-Güncel Sanat ve Seçici Kurul Özendirme” ödülleri olarak belirlenmiştir.

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası