hayvanat bahçesi macerası

13. Attila İlhan Kompozisyon Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 26 Şubat 2021

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: 3750 TL'dir

✍️ Yarışmanın konusu: Bilgi, mutluluğa zarar verebilir mi?

✉️ Yarışmanın katılım şekli: E-Posta

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Ülkemiz içinde resmi/özel lise ve dengi okullarda okuyan tüm gençler kişisel olarak, doğrudan başvuruda bulunabileceklerdir.

Yarışma başvurusu bitti!

13. Attila İlhan Kompozisyon Yarışması

13. Attila İlhan Liseli Gençler Kompozisyon Yarışması Şartları

  • Eser gönderimi yarışmacının kimlik bilgileri gizlenerek yapılacaktır. Her yarışmacı kendi belirleyeceği 4 haneli sayının başına Türkçe takma isim ilavesi ile kişisel rumuz oluşturmalıdır.(örnek: kaptan2562)
  • Katılımcıların Word formatında en az bir (1) tam sayfa ve en çok iki (2) sayfayı (A4) geçmeyecek şekilde (11 punto karakter büyüklüğü esas alınarak) oluşturacakları Türkçe kompozisyon metinleri ile birlikte ad/soyad, yaşadığı şehir, okuduğu lisenin adı/sınıfı gibi bilgilerini içeren Katılım Formu, Veli İzin Belgesi ve Katılımcı Aydınlatma ve Rıza Metni’ni eksiksiz olarak en geç 26 Şubat 2021 gönderi tarihini taşıyacak şekilde düzenleyecekleri bir e-posta ile yarisma@aibskv.net adresine göndereceklerdir. (Eser gönderimleri ebeveyn ya da okul e-posta adresinden yapılacaktır.)
  • Vakfın ve yarışmanın internet sitesinde yer alan, ekteki Veli İzin Yazısı’nın, başvuruda bulunacak öğrencinin velisi tarafından imzalanmış olarak başvuru e-postasında gönderilmesi gerekmektedir.
  • Vakfın ve yarışmanın internet sitesinde yer alan ekteki “Katılım Formu”nun eksiksiz doldurularak başvuru epostasında gönderilmesi gerekmektedir.
  • Katılım koşulları uyarınca yarışmaya başvuran öğrenci, velisinden talep edilen kişisel verilerin 6698 sayılı KVKK kapsamında düzenleyici kurum tarafından kullanım koşulları ekte yer alan “Katılımcı Aydınlatma ve Rıza Metni” belgesinde açıklanmıştır. Başvuru formunda adı geçen velinin bu belgenin altında yer alan onay bölümünü doldurup imzalayarak diğer başvuru evraklarıyla birlikte başvuru sırasında göndermeleri gerekmektedir.
  • Katılım için gerekli belgelere bu şartnamenin alt kısmından ulaşabilirsiniz

Attila İlhan Kompozisyon Yarışması Ödülleri

  • Birinciye 1500TL,
  • İkinciye 1250TL
  • Üçüncüye 1000TL para ödülü verilecektir.

Gerekli Belgeler


Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası