hayvanat bahçesi macerası

Pursaklar Karikatür, Şiir, Deneme, Karakalem Resim Yarışması


🗓️ Yarışmanın son başvuru tarihi: 1 Mart 2023

🏆 Yarışmanın toplam para ödülü: 6 Bin TL'dir

✍️ Yarışmanın konusu: Pursaklar

✉️ Yarışmanın katılım şekli: Okul Müdürlüğü

❗ Yarışmadaki kısıtlar: Lise öğrencileri katılabilir.

🏢 Düzenleyen: Pursaklar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği'

Yarışma başvurusu bitti!

Pursaklar Karikatür, Şiir, Deneme, Karakalem Resim Yarışması

Pursaklar Karikatür, Şiir, Deneme, Karakalem Resim Yarışması

Pursaklar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği’ Pursaklar Karikatür, Şiir, Deneme, Karakalem Resim Yarışması düzenliyor.

Pursaklar Belediyesi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği’nin ortak projesi ile liseli öğrenciler Şiir, Karikatür, Deneme, Karakalem Resim yarışmasında birbirleriyle yarışacak.

Pursaklar Belediyesi, Pursaklar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Yazarlar Birliği’nin işbirliği ile lise öğrencilerine yönelik Şiir, Karikatür, Deneme, Karakalem Resim yarışması düzenleniyor. “Haydi Liseliler! Gösterin kendinizi.” İlçede eğitim gören tüm öğrencileri Pursaklar temalı ödüllü yarışmaya davet eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Türkiye Yazarlar Birliği ve Pursaklar Belediyesi ortak projesi ile lise öğrencilerimizden, ilçemizin duru güzelliğini yansıtan karikatür, karakalem resim çalışmaları, şiir ve deneme yazmalarını bekliyoruz. İlçemizle ilgili en güzel çalışmaya imza atarak ödülleri kazanın. Haydi Liseliler! Gösterin kendinizi” dedi.

“Pursaklar” temalı Şiir, Karikatür, Deneme, Karakalem Resim yarışması 9,10,11,12.sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenirken Pursaklar’ı konu alan ve ilçeyi en iyi yansıtacak olan çalışmalar kurulacak olan değerlendirme komisyonu tarafından incelenerek, değerlendirilecek. Katılımcılar tarafından hazırlanan çalışmalar, öğrencilerin bağlı olduğu okul müdürlüklerine 1 Mart Çarşamba gününe kadar teslim edilebilecek.

Pursaklar Karikatür, Şiir, Deneme, Karakalem Resim Yarışması Ödülleri

  • Birinci: 3.000 TL
  • İkinci: 2.000 TL
  • Üçüncü: 1.000 TL

Benzer İçerikler:

hayvanat bahçesi macerası